LIPOPEPTIS – Innowacyjny koktajl spalający tłuszcz

Lipopeptis jest idealnym koktajlem lipolitycznym z innowacyjną koncepcją zawierającą aktywne składniki, które działają synergicznie, spalając tłuszcz , jednocześnie poprawiając działanie drenażowe i moczopędne, aby usunąć toksynę i poprawić metabolizm tłuszczu.

Przeznaczony zarówno dla Kobiet i Mężczyzn cierpiących na miejscowy przerost złogów tłuszczów dolnej części twarzy (żuchwy, brody) i ciała (kolana wewnętrzne ramiona, brzuch, boki, plecy, uda, pośladki). Może być również stosowany w obszarze szyi ” Bawoli kark „(odnosi do bryły tłuszczu, który rozwija się w górnej tylnej części pomiędzy łopatkami).

W skład Lipopeptis wchodzą:

Sh-oligopeptide-2

to oligopeptydowy czynnik wzrostu, który zwiększa wrażliwość na insulinę, zwiększa metabolizm białek i węglowodanów, pomaga zatrzymać glukozę w komórkach i przekształca tłuszcz w energię, dzięki aminokwasom podobnym do proinsuliny.

Sh-oligopeptide-2 stymuluje wzrost komórek, prowadzi do tworzenia nowych tkanek i hamuje śmierć komórek. Ponieważ jest wysoce anaboliczny, zwiększa syntezę białek i wspomaga wzrost komórek w mięśniach i zapobiega ich starzeniu.

Ekstrakt z karczocha

był stosowany w medycynie tradycyjnej od wieków jako swoisty lek na wątrobę i woreczek żółciowy.

Przestawia ogólną aktywność w wątrobie, nerkach i układzie krążenia, z efektem odtruwania i usuwania toksyn. Poprawia również system drenażu limfatycznego i detoksykacji.

Fosfatydylocholina

Podawanie przez wstrzyknięcie śródskórne powoduje działanie lipolityczne, polepsza przepuszczalność błony adipocytów, zwiększa właściwości receptorów i czułość, rozpuszcza błonę i powoduje, że komórki tłuszczowe pękają w cząstki wielkości nano i kontynuują proces transportu i metabolizowania tłuszczu w komórki wątroby, poprzez cykl kwasu cytrynowego, który je przekształca.

Kwas dezoksycholanowy

Sole żółciowe dezoksycholan sodu działa jako rozpuszczalnik poprawiający rozpuszczalność fosfatydylocholiny w wodzie. Ma właściwości powierzchniowo czynne na fosfolipidach błony komórkowej, tworzy micelizację i destrukturyzację błony, zwiększa adipocitolizę i emulguje lipidy.

L-karnityna

jest dobrze znany jako pomoc w spalaniu zmagazynowanego tłuszczu staje się energią podczas p-karnityny jest nośnikiem tłuszczu, przyłącza się do kwasu tłuszczowego i przenosi ją w matrycę mitochondrium i zamienia tłuszcz w energię; a także zmniejsza prędkość depozycji tłuszczu.

Wyciąg z galaretówki chrząstkowatej

Pobudza aktywność lipolityczną, drenaż i usuwanie toksyn. Gelidium hamuje penetrację glukozy w komórkach tłuszczowych i redukuje transkulację preadipocytu do adipocytów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Tagi: , ,