Pielęgnacja skóry męskiej w gabinetach medycyny estetycznej

Ciekawostką jest, że coraz więcej mężczyzn można spotkać w gabinetach medycyny estetycznej. Czy jest to normalne zjawisko?
Dlaczego tak się dzieje?
Czy jest możliwe, że Panowie zdominują rynek estetyczny?
Co zmieniło się w dzisiejszych czasach?
Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć, i zastanowić czy jest w ogóle sensowne wyjaśnienie tego jakże niecodziennego zjawiska.

Medycyna estetyczna od lat oblegana jest głównie przez kobiety. Początkowo dostępna była tylko dla gwiazd, milionerów i celebrytów. Dzisiaj praktycznie każda kobieta może pozwolić sobie na zabieg w gabinecie estetycznym. Zabiegi te stały się równie popularne jak zabiegi kosmetyczne. Traktowane są przez dbające o swój wygląd i skórę kobiety jako profilaktyka przeciwstarzeniowa. Z powodu olbrzymiego zapotrzebowania i spektakularnego rozwoju w dziedzinie medycyny estetycznej, zarówno różnorodność zabiegów jaki ich cen pozwala na korzystanie z usług gabinetów estetycznych prawie każdej kobiecie.
Ale co ciekawe coraz więcej mężczyzn można spotkać w tego typu placówkach, które zajmują się spowolnieniem nieuchronnego procesu starzenia się skóry. Dermatolodzy i lekarze medycyny estetycznej tworzą zgrany zespół w tej dziedzinie. Dbając o przeciwdziałanie starzenia się skóry oraz o jej zdrowie.
Ale co z tymi mężczyznami…
A wystarczy rozejrzeć się wokoło, jak w dzisiejszych czasach wyglądają mężczyźni – zadbani, pachnący, dobrze ubrani, z wypielęgnowanymi paznokciami – Tak to my kobiety zrobiłyśmy!
Panowie chcąc się podobać współczesnym Panią, również muszą dążyć do ideału i zapobiegać starzeniu skóry.
Myślę, że dlatego widzimy ich coraz więcej w naszych gabinetach.
Jeszcze niedawno, rzadko widywano mężczyzn w gabinetach medycyny estetycznej, ponieważ wstydzili się tam wchodzić. Obawiali się opinii kolegów, którzy sami chcieli by poddawać się zabiegom upiększającym, a nie mieli odwagi się przyznać więc woleli wyśmiewać.
Dzisiaj coraz chętniej panowie pokazują się w gabinetach medycyny estetycznej i My bardzo się z tego powodu cieszymy i zapraszamy serdecznie Panów. Zachęcamy do dbania o swoją skórę, gdyż narażona ona jest z powodu chemii w pożywieniu, dużej ilości detergentów napotykanych na każdym kroku oraz dużego zanieczyszczenia powietrza na wiele szkodliwych czynników, które ją niszczą. Mimo, że skóra Panów jest grubsza od kobiecej przy dzisiejszych niesprzyjających warunkach nawet najtwardszy facet nie poradzi sobie z szkodliwymi czynnikami.
Dlatego tak ważne jest odwiedzanie gabinetów medycyny estetycznej, nie tylko po to aby zatrzymać czas, ale żeby przeciwdziałać szkodliwym czynnikom i profilaktycznie spowalniać procesy starzenia skóry.
Esti Clinic wychodzi naprzeciw i przygotowuje specjalna ofertę dla Panów, aby wiedzieli jakie zabiegi są dedykowane dla ich skóry i niezbędne aby ją chronić.

Jakie zabiegi polecamy mężczyznom?

• Przede wszystkim najskuteczniejszy SKINBOOSTERS – intensywne nawilżanie, najlepsze przeciwdziałanie na niesprzyjające czynniki.
MEZOTERAPIE– różnorodne koktajle z kolagenem, kwasem hialuronowym, peptydami, osoczem bogatopyłkowym i wiele innych w zależności od niedoborów w skórze.
PEELINGI CHEMICZNE oczyszczające i złuszczające stary, zniszczony naskórek.
TOKSYNA BOTULINOWA czyli BOTOX, która pozwala mięśniom odpocząć.

Tagi: , , , , , ,