Restylane – piękna i młoda skóra

Medycyna estetyczna rozwija się w zaskakującym tempie, aby zaspokoić rosnące oczekiwania pacjentów, proponując co raz to nowe i skuteczniejsze rozwiązania.

Firma Restylane produkuje jedne z najlepszych wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego. Mając do dyspozycji najlepsze wypełniacze pozwala dopasować zabieg do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta, w zależności od jakości tkanki i pożądanego efektu.

Najlepszy wachlarz wypełniaczy z kwasem hialuronowym umożliwia odpowiednie dobranie przez lekarza medycyny estetycznej zabiegu zgodnego z oczekiwaniami potrzebami pacjentów.

Możliwości jest wiele – możemy wypełnić bruzdy i zmarszczki, tak że będą niewidoczne, odbudować utracona objętość spowodowaną wiekiem, wypełnić i unieść policzki co spowoduje odmłodzenie i napięcie skóry twarzy, dzięki tym zabiegom stworzymy harmonię i równowagę, podkreślimy kształt i kontur twarzy oraz przywrócimy świeżość i młodzieńczy wygląd, zarówno okolicy oka jak i ust.

Myślisz o tym jak wyglądałaś kilkanaście lat temu? Przeglądasz stare zdjęcia i porównujesz z odbiciem w lustrze? – Nie jesteś sama!
Postępuje tak wiele kobiet i mężczyzn, zmarszczki nie zawsze dodają charakteru – czasami wręcz przeciwnie. Mamy dla ciebie dobrą wiadomość – profesjonalne preparaty używane w medycynie estetycznej w kilkanaście minut i praktycznie bezboleśnie sprawią, że zmarszczki znikną, zmęczone oczy nabiorą blasku, a skóra stanie się bardziej nawilżona i napięta.

Z biegiem czasu w sposób naturalny tracimy objętość twarzy, grawitacja i wiek sprawiają, że policzki – no cóż – są bardziej obwisłe. Ale i tu medycyna estetyczna daje radę w naturalny sposób, dzięki odpowiednim preparatom możemy przywrócić objętość twarzy i ukształtować policzki.

Oprócz zmarszczek i utraty jędrności za pomocą kwasu hialuronowego lekarz medycyny estetycznej może skorygować niedoskonałości natury. Możemy zlikwidować np. garbek na nosku, kształt brody, wydłużyć lub poszerzyć, możemy dowolnie skorygować kształt ust, dodać objętości i uwydatnić za pomocą konturu. Możliwości jakie daje nam naturalny kwas hialuronowy, którego nasz organizm nie traktuje jak ciała obcego.
Łączenie tych zabiegów ze sobą pozwala dopasować się do Twoich potrzeb, dzięki największej na świecie gamie wypełniaczy z kwasem hialuronowym jaką zapewnia firma Restylane, która ponad 20 lat istnieje na rynku, mając za sobą wiele badań i doświadczeń, a jej najlepszą rekomendacją jest liczba zabiegów wykonanych na całym świecie, która wynosi ponad 30 milionów.
Zapraszamy i zachęcamy do korzystania z bezpiecznych zabiegów medycyny estetycznej. Pani doktor Tatiana Jasińska od zawsze pracuje na preparatach firmy Restylane, ceniąc sobie ich bezpieczeństwo i skuteczność, a na zabiegi do Naszych Klinik zapraszamy do Bytomia i Lublińca.

Gorąco pozdrawiamy – EstiClinic

Tagi: , , , , ,