Skinboosters – najlepszy sposób na starzejącą się skórę

Witam wszystkich zainteresowanych najlepszym i najskuteczniej działającym przeciw starzeniu się skóry zabiegowi medycyny estetycznej!
Mowa oczywiście o bezkonkurencyjnym SKINBOOSTERS

Czym jest SKINBOOSTERS?

To głęboko nawilżający zabieg, który można wykonać dwoma różnymi preparatami na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego. Zabieg polega na wprowadzeniu pod skórę za pomocą iniekcji preparatu. Zabieg ten cieszy się ogromnym zaufanie wśród pacjentów, jak i wśród lekarzy.

Lekarze medycyny estetycznej uwielbiają SKINBOOSTRERS – DLACZEGO?

Stabilizujący kwas hialuronowy to miękka podobna do żelu substancja chłonąca wodę i zapewniająca nawilżenie głębokich warstw skóry w obszarze poddanym zabiegowi.

Zabieg zapewnia:
– Długotrwałe nawilżenie
– Poprawę jędrności i elastyczności skóry
Efektem jest uzyskanie wspaniałego, zdrowego blasku skóry.

SKINBOOSTERS podobnie jak jabłko pobierające wodę z gałązki, przyciąga wodę zawartą w skórze i dzięki niej nawilża skórę od wewnątrz, aby zapewnić piękny efekt na zewnątrz!
Do wykonania zabiegu mamy dostępne dwa preparaty SKINBOOSTERS VITA I SKINBOOSTERS VITAL LIGHT

Zabieg można wykonywać na twarz, szyję dekolt, grzbiety rąk – w zależności od potrzeby indywidualnej pacjenta.

Przebieg zabiegu:

Zabieg jest bezbolesny ponieważ preparat jest z domieszkom lidokainy, a efekt ukłucia tłumiony jest u nas w gabinecie wcześniejszym posmarowaniem okolicy poddawanej iniekcji kremem znieczulającym.
Następnie Pani doktor umiejętnie zaczyna zabieg mezoterapii igłowej. Najlepsze efekty daje połączenie dwóch preparatów SKINBOOSTERS VITAL I SKINBOOSTERS VITAL LIGHT. Zabieg wykonujemy 1 raz w miesiącu w serii 3 zabiegów, a efektami cieszymy się długie miesiące.

Po zabiegu:

Mogą się pojawić drobne siniaczki i zaczerwienienie skóry, które ustępuje po paru dniach.
Bezpośrednio po zabiegu przez 24h należy unikać nakładania makijażu na skórę.
Można zastosować okłady chłodzące lub specjalny krem przyspieszający gojenie i kojący skórę – idealnym rozwiązaniem będzie SYNCHROLINE EGF – dostępny w naszym gabinecie.
Należy unikać solarium, a także nadmiernej ekspozycji na słońce.
Należy dostarczyć organizmowi dużo płynów, aby kwas hialuronowy mógł spełnić swoją funkcję chłonąć wodę, zapewniając skórze odpowiednie nawilżenie.
Należy zaplanować w gabinecie kolejne zabiegi , gdyż o skuteczności świadczy również systematyczność i odstęp czasowy między zabiegami 30 dni.

Tyle o samym zabiegu

Zabieg SKINBOOSTERS jest uwielbiany przez lekarzy, a sami pacjenci, którzy poddali się serii zabiegów, nie mogą sobie wyobrazić jak żyli bez niego wcześniej. Jest to najskuteczniejszy zabieg działający na starzenie się skóry!

Efekty po 3 miesięcznej kuracji:

Tagi: , , ,